sprzedaż kupno zamiana wynajem
sprzedaż kupno zamiana wynajem
sprzedaż kupno zamiana wynajem
sprzedaż kupno zamiana wynajem
Sobe Nieruchomości
Strona główna
O firmie
Zgłoś swoją ofertę
Kalkulator opłat
Kredyty
Kontakt
Mieszkania
Domy
Działki
Obiekty
Kontakt z nami
Sobe Nieruchomości - Mariola Sobe
Licencja zawodowa nr: 10628

Słupsk, ul. Sosnowa 1

Biuro Obsługi Klienta
Słupsk, ul. Nowobramska 1a

Schowek ofert
Aktualnie brak ofert w schowku.
Newsletter
Oferty specjalne
  • Dom - sprzedaż
    Kępice, 117 m2, 4 pok., 382 000 zł
  • Mieszkanie - sprzedaż
    Słupsk, 113 m2, 5 pok., 386 000 zł
  • Działka - sprzedaż
    DĘBNICA KASZUBSKA, 1169 m2, 58 000 zł
Szukaj oferty
Obiekty
Kompleks rekreacyjno - wypoczynkowy
Numer oferty:MS0839
Rodzaj transakcji:sprzedaż
Województwo:pomorskie
Gmina:USTKA
Miejscowość:trasa Słupsk - Ustka
Lokalizacja:nad rzeką Słupią
Forma własności:własność
Funkcja:usługowa
Powierzchnia:0 m2
Powierzchnia działki:9300 m2
Ogrzewanie:własne centralne
Termin wydania:do uzgodnienia
Cena:2 730 000 zł

ZIELONE SERCE POMORZA - unikatowo położony całoroczny kompleks rekreacyjno – wypoczynkowy przy trasie Słupsk-Ustka na działce o pow. 9300m3 w bezpośrednim sąsiedztwie z rzeką Słupią, z przeznaczeniem na całoroczne krótkotrwałe zakwaterowanie gości zarówno polskich jak i zagranicznych. Jest to miejsce znane z idealnych warunków do połowu łososia tzw. „słynne zakręty bydlińskie” oraz miejsce przebiegu dwóch szlaków: istniejący Papieski Szlak Kajakowy Słupią oraz planowany Szlak Św. Jakuba ( trasa Lizbona – Królewiec ) należący do ogólnoeuropejskiej rodziny szlaków jakubowych. Są to szlaki bardzo popularne wśród pielgrzymów w Europie. Z uwagi na wysokie walory przyrodnicze oraz położenie (obszar natura 2000, Słowiński Park Narodowy, Park Krajobrazowy Dolina Słupi, Uzdrowisko Ustka, kompleks Dolina Charlotty) idealne miejsce bazy noclegowej turystyki pieszej, kajakowej, rowerowej oraz wypadów rodzinnych. Ponad to położenie sprzyja funkcjonowaniu kompleksu jako np. Dom Weselny, wyjazdy integracyjne dla pracowników firm itp.

Na chwilę obecną nieruchomość zabudowana jest:

1. Obiektem o charakterze dworku w stylu góralskim z ozdobnymi elementami typowymi dla obiektów drewnianych. Pow. zabudowy 176m2, pow. użytkowa 261 m2. Ściany zew. i wew. z bali drewnianych obustronnie heblowanych. Posadzka na parterze z płyt gresowych polerowanych i podłogi z desek dębowych, schody drewniane, podłogi na piętrze a desek modrzewiowych. Okna PCV okleinowane w kolorze drewna. Konstrukcja dachu drewniana wielospadowa kryta płytami gontopodobnymi. Salon posiada tradycyjny kominek wykonany z kamienia. Kamień to również element zewnętrznego wykończenia jak obróbka kominów, elewacji, schody. Ogrzewanie i ciepła woda z własnej kotłowni na paliwo gazowa z zbiornika przydomowego.

2. Trzy budynki „APARTAMENTOWCE” architekturą nawiązujące do całości w stylu góralskim z bali drewnianych, parterowe z użytkowym poddaszem o pow. zabudowy 43 m2, pow. użytkowej 56m2. Parter: salon, aneks kuchenny, łazienka. Poddasze – dwie sypialnie, garderoba. Na dzień dzisiejszy apartamenty mogą służyć jako miejsce zakwaterowania całorocznego pracowników. Najem może generować dochód miesięczny netto ca 12.000,- pln.

3. Budynek gospodarczy o pow. użytkowej 87 m2 nawiązujący do charakteru budynków mieszkalnych w części przeznaczony na tradycyjną wędzarnię ryb udostępnianą dla wędkarzy.

Apartamentowce oraz budynek gospodarczy znajdują sie na wydzielonej części działki i stanowią odrębną nieruchomość przy zakupie jako całość należy do ceny sprzedaży doliczyć kwote 250.000,- plus podatek VAT w wysokości 23% (działalność gospodarcza)

Na działce przewidziano do realizacji zgodnie z planem i pozwoleniem na budowę wybudowanie dwóch budynków w zabudowie bliźniaczej lub jednego trzykondygnacyjnego z przeznaczeniem na świetlicę z zapleczem socjalno – gastronomicznym oraz częścią hotelową. Budynki zgodnie z projektem nawiązywać będą do istniejących obiektów w stylu góralskim. 

Osoba odpowiedzialna za realizację zlecenia Mariola Sobe – Pośrednik licencja zawodowa 10628. Biuro SOBE –NIERUCHOMOŚCI.

W ramach realizacji umowy kupna – sprzedaży pośredniczymy w udzielaniu kredytów hipotecznych na zakup nieruchomości.

  
Licznik odwiedzin: 1158402
Copyright by Sobe Nieruchomości 2020
Projekt i Realizacja: Studio Reklamy "Best Media"