sprzedaż kupno zamiana wynajem
sprzedaż kupno zamiana wynajem
sprzedaż kupno zamiana wynajem
sprzedaż kupno zamiana wynajem
Sobe Nieruchomości
Strona główna
O firmie
Zgłoś swoją ofertę
Kalkulator opłat
Kredyty
Kontakt
Mieszkania
Domy
Działki
Obiekty
Kontakt z nami
Sobe Nieruchomości - Mariola Sobe
Licencja zawodowa nr: 10628

Słupsk, ul. Sosnowa 1

Biuro Obsługi Klienta
Słupsk, ul. Nowobramska 1a

Schowek ofert
Aktualnie brak ofert w schowku.
Newsletter
Oferty specjalne
 • Mieszkanie - sprzedaż
  Słupsk, 38 m2, 2 pok., 215 000 zł
 • Dom - sprzedaż
  Kępice, 117 m2, 4 pok., 382 000 zł
 • Mieszkanie - sprzedaż
  Słupsk, 113 m2, 5 pok., 386 000 zł
 • Działka - sprzedaż
  DĘBNICA KASZUBSKA, 1169 m2, 58 000 zł
Szukaj oferty
Domy
STYLOWA PRZEDWOJENNA WILLA plus działka pod usługi
Nr oferty:MS0861
Rodzaj transakcji:sprzedaż
Rynek:wtorny
Województwo:pomorskie
Gmina:Miasto Słupsk
Miejscowość:SŁUPSK
Lokalizacja:Osiedle Ryczewo
Forma własności:własność
Kondygnacje:3
Powierzchnia domu:277 m2
Powierzchnia działki:955 m2
Rodzaj zabudowy:willa
Liczba pokoi:7
Uzbrojenie terenu:prąd, woda, kanalizacja, gaz
Ogrzewanie:centralne własne gazowe
Termin wydania:do uzgodnienia
Cena:739 000 zł

WILLA o powierzchni całkowitej 359,50 m2 posadowiona na działce o powierzchni 955 m2, położonej na Osiedlu RYCZEWO w Słupsku,  w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Kaszubskiej. Jest to północna części miasta, przy drodze wojewódzkiej nr 213. Przed rokiem 1945 Ryczewo było osiedlem willowym dla bogatych mieszkańców miasta z lat 20-tych XIX wieku. Obecnie w dzielnicy tej mieści się urząd gminy Słupsk. Ryczewo leży na skraju Lasku Północnego, jednego z największych parków Słupska .

Budynek czterokondygnacyjny. KONDYGNACJA I ( podpiwniczenie pow. 85,50 m2): częściowo odremontowane. Zaadaptowano jedno z pomieszczeń na pralnię, drugie na pokój fitness. Podłogi wyłożone terakotą. Pozostałe dwa duże pomieszczenia wymagają odświeżenia. KONDYGNACJA II :  ganek, przestronny holl prowadzący do kuchni z jadalnią oraz do pokoju dziennego z przejściem do ogrodu zimowego. Pokój dzienny połączony jest z gabinetem przesuwnymi drzwiami, i pokojem gościnnym. Na tej kondygnacji umiejscowiono WC dla gości. KONDYGNACJA III: cztery sypialnie, łazienka, pomieszczenie pomocnicze, przedpokój. KONDYGNACJA IV: Poddasze użytkowe pow. 63 m2  z ocieplonym stropem do adaptacji zgodnie z własną aranżacja( pracownia, pokój rekreacyjny, mieszkanie). Działka zagospodarowana z licznymi nasadzeniami i starodrzewem. Na posesji są pomieszczenia zaadoptowane na dwa garaże.

W skład sprzedaży wchodzi również działka sąsiednia o powierzchni 1226 m2 z pozwoleniem na budowę pawilonu mieszkalno – usługowo – gastronomicznego z zatwierdzonym projektem. Przedmiotową działkę można nabyć jako integralną część za dodatkową opłatą (cena 190.000,- pln) jako teren rekreacyjny na polepszenie warunków nieruchomości zabudowanej lub przeznaczyć ją zgodnie z pierwotnym zamysłem właścicieli na usługi albo w perspektywie z uwagi na niepowtarzalną lokalizację na działkę budowlaną pod budownictwo mieszkaniowe.

Nieruchomość dla lubiącej komfort rodziny, zarówno jedno jak i wielopokoleniowej. Zaletą jest możliwość adaptacji strychu na cele mieszkalne , a wysoko posadowiona piwnica z oknami może spełniać rolę pracowni, warsztatu etc. Sąsiedztwo terenów rekreacyjnych: Lasek Północny, korty tenisowe, boiska sportowe, park miejski ze stawem. Bardzo dobra komunikacja z resztą miasta.

W willi został przeprowadzony częściowo staranny remont. Nieruchomość zachowała swój pierwotny rezydencjonalny klimat.

Oferta godna polecenia. Osoba odpowiedzialna za realizację zlecenia Mariola Sobe – licencja zawodowa pośrednika w obrocie nieruchomościami 10628.

CENA ORAZ WYDANIE NIERUCHOMOŚCI PODLEGA INDYWIDUALNYM UZGODNIENIOM.

CENA nieruchomości zabudowanej domem 739.000,- pln

  
Licznik odwiedzin: 1202071
Copyright by Sobe Nieruchomości 2020
Projekt i Realizacja: Studio Reklamy "Best Media"